X SAVJETOVANJE IZ OBLASTI GRAĐANSKOG PRAVA
JAHORINA, 21. -24. OKTOBRA 2015. GODINE

Broj: USRS - 217/15
Datum; 16.06.2015.godine

Obavještavamo Vas da Udruženje sudija Republike Srpske u saradnji sa Udruženjem sudija/sudaca u FBiH, Udruženjem sudija u BiH, Centrima za edukaciju sudija i tužilaca u RS i FBiH, Advokatskim komorama RS i FBiH i Pravosudnom komisijom Brčko Distrikta organizuje X Savjetovanje iz oblasti građanskog prava u periodu od 21.-24. oktobra 2015. godine u hotelu "Bistrica" na Jahorini. Kao i ranijih godina predavači će biti eminentni pravnici, poznate sudije, profesori fakulteta i advokati, iz naše zemlje i regiona.

Za učešće na savjetovanju potrebno je da svaki sud, institucija ili učesnik lično (uz navođenje imena, prezimena i profesije) izvrše rezervaciju u hotelu "Bistrica" (ili u nekom drugom hotelu ili privatnom smještaju) na bazi tri puna pansiona. Za učesnike savjetovanja sa plaćenom kotizacijom cijena punog pansiona u hotelu "Bistrica" po osobi iznosi: u jednokrevetnim sobama 79,00 KM a u dvokrevetnim 69,00 KM plus boravišna taksa sa osiguranjem 2,50 KM. U cijenu je uključeno i korištenje zatvorenog bazena hotela. Rezervacije smještaja se mogu izvršiti putem telefona: 057/ 270-022 i 057/270-020 , putem fax-a: 057/ 270-022 ili putem e-mail adrese: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli Važno je napomenuti da je smještaj uslovljen plaćanjem kotizacije.

Kotizacija za savjetovanje iznosi 80,00 KM po učesniku i uplaćuje se na račun Udruženja sudija Republike Srpske broj : 562099-00018368-98 kod Razvojne Banke Banja Luka uz naznaku "kotizacija za savjetovanje". Učesnici su dužni da kopiju virmana o uplaćenoj kotizaciji pošalju na e-mail Udruženja sudija RS Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , a original predoče prilikom registracije i preuzimanja materijala za savjetovanje.

Krajnji rok za uplatu kotizacija i dostavljanje dokaza o uplati je 1. oktobar 2015. godine.

Okvirni program savjetovanja će biti naknadno dostavljen.

S poštovanjem,

Predsjedavajući Organizacionog odbora